sad .

10. june 2011 at 16:37 |  diary - k .

Nálada někde pod bodem mrazu, tudíš je zde i další pesimistický článek. Už se mi chce ze všeho toho brečet, ve škole sem měla co dělat, abych nedostala hysterák. Je tu hrozně moc věcí, kvuli kterejm je mi tahkle. Za prvé, uvědomila jsem si, že mám asi jen 3 lidi, kterým bych se svěřila téměř se vším, jneže největší problém je, že tu jednu (Silvinku) jsem bohužel ještě neviděla 'reálně', protože bydlí daleko; o té druhé jsem psala v minulém článku - rok jsem ji neviděla, ach, jak já bych se jí chtěla vypovídat :( no a ten třetí bydlí na Slovenku a také jsem ho ještě nikdy neviděla.. Vím, říkáte si, že jsem naivní, když se svěřuji lidem, které neznám osobně. Možná máte pravdu, ale pro mne je to takhle snažší, jsem neuvěřitelný introvert, jsou věci, které byh nesvěřila asi nikomu.

Za druhé, vím, že budu znít, jak hysterický prcek, který bere školu moc vážně, ale - hrozí mi dvě čtyřky na vysvědčení. Ani by mě nemrzelo to, že je budu mít, jako bych spíš na sebe byla naštvaná, protože vím, že jsem se mohla více snažit, ale hlavně proto, že bych zklamala rodiče - teda spíš mamka by byla zklamaná, táta by byl nasratý a předhazoval mi to celý půlrok, jak ho znám :/ prostě to řeším - no a? Za třetí, celý víkend tu nebudu, jedu za prarodičema, navíc se budu muset celý víkend učit, celý příští týden totiž píšu testy a budu zkoušená etc. a vše to vše mi může rozhodnou o známkách na vysvědčení, takže hodlám (teda alespoň pokusím se) zachránit všechno, co se dá. A za čtvrté - takhle blbý den jsem dlouho neměla, takže se bojím co se ještě stane:( Navíc se bojím o tátu - dnes ráno odjel do Norska. Jel tam sice už po X-té, ale stejně se vždy bojím, když někam někdo z rodiny jede. Jsem prostě taková, nemůžu za to. Navíc od včerejška jsem opět vyklapaná z dovolené - letíme toži letadlem, a z toho já mám panický strach. Všichni z rodiny už letěli několikrát, já samozřejmě také, ale vždy celou cestu trpím. Jéžiš, vy ani netušíte, co to pro mne je. Celou cestu poslouchám písničky nebo myslám nad něčím pozitivním a křečovitě sedím a odpočítávám čas (ne, to se nesmějte, já vážně sleduju tu televizku a pozoruji, kolik jsme už urazili cesty, kolik nám ještě zbývá urazit a za jak dliouho přistaneme). Prostě je to pro mne něco hrozného:\
Ale dnešek měl také pár (doopravdy jen pár) pozitivních okamžiků :) Po škole jsem šla se spolužačkama do cukráry, potom potkala kamarádku, kterou jsem strašně dliuho neviděla (dobře, měsíc, ale n to, že bydlí ve stejné vesnici?!) a pak byla chvíli s druhou kamarádkou :) love them all, really<3 A ráno jsem s mamkou vzpomínala na naše pravěké (dobře, zas tak pravěk to asi nebyl - ale byli mi asi tak 4 roky :D) dovolené po ČR, na známé, se kterýma jsme je každoročně pořádali (ty známe jsem asi od té doby neviděla, docela hc :D) ach, chtěla bych je zase vidět, když si vzpomenu, kolik průserů a kravin jsme s těma dětma zažili<3
Né, už zase píšu slohy :D končím, tečka. jdu se učit.. :( Doufejte se mnou, že od teď to bude už jenom dobré a že tu školu zvládnu, dík :*
Banán <3
↑ achjo :'( ↑ ..

edit 17:56 » fajn, teď sem se dost pohádala s mamkou, takže nevim jak ten víkend přežiju. Brečim tu jak malá, věřte.. Prostě už je toho na mě dneska moc :( pamatuju si, kdy byl naposled 'kreténskej den' - 17.2. - modlím se, aby tenhle tak hroznej nebyl, to co se stalo rozebírat nebudu.. no nic, odjíždíme, takže ahoj♥
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Ashley Ashley | Web | 11. june 2011 at 10:41 | React

páni, já myslela že se znáte se S. že spolu chodíte do školy. promiň, že se tak ptám ale jak jste došly na to že spolu máte blog? a kde jste na sebe narazily? promiň, že se tak ptám :// jen mě to zajímá ;) ale taky jsem svoji kamarádku, též po netu nikdy neviděla, ale o prázkách se to změní :D nejvíc mě štve, že když si někdo rozumí s jinou osobou uplně moc, tak většinou jsou přes celou republiku.. proooč?!? :D :( a chápu tě, jí jsem se taky svěřila s tím, co ještě nikdo neví, je to lepší v tom, že jsi toho dotyčnýho asi ještě neviděla já bych to v reálu nikdy neřekla, to co jsem řekla xD já budu mít na výzo tři trojky a za to všechno muže ten podělanej internet, za to, že mi tak zkazil známky.. jsem závislá na hudbě a pokazily se mi opět sluchátka u mobilu :// sakra to nepřežiju! :/ no proč ti to píšu, stejně tě to nezajímá xD neboj zase bude jednou dobře! ;) uvidíš :) a hlavně se dobře nauč ;))

2 Gabby Gabby | Web | 12. june 2011 at 11:52 | React

Kačenko , jasněže si na tebe pamatuju ! :) I já bych tě moc chtěla vidět osobně , o tom si buď jistá :) <3 Ty zase bloguješ ? Juchů ! Jsem šťastná , chybí mi občas ty staré blogové časy :)

Co se týče článku , já mám asi jen dva lidi , kterým můžu říct všechno . Věřím , že S. někdy uvidíš osobně , ale takhle vyzpovídat se po internetu je občas taky dobré :) Nejsi naivní , proč by jsi měla být . Podle mě je to právě dobré , napsat své problémy někomu z části cizímu , protože tě nebude soudit , nezná tě , nemáte společné přátele , kterým by třeba mohl říct tvé tajemství , nebo co tě trápí :)
S tou školou nevím jak Ti poradit , já sama budu mít asi tři čtyřky a jsem s tím v pohodě , protože bych stejně nic neměla z toho , kdybych měla dobré známky . Mamce jsem to řekla a byla v pohodě, řekla mi , že taky neměla nejlepší známky na střední . Sice nejdříve něco říkala , ale pak jsem jí řekla , že to nemusí řešit , že já nepropadnu a nejdůležitější je maturitní vysvědčení , s čímž souhlasila .
Paradoxem je , že ty předměty ze kterých mám čtyřky docela chápu , jen vždy pokazím test :)

3 Mandy Mandy | Web | 12. june 2011 at 12:26 | React

Achjo, holka, ani nevíš jak tě chápu...Taky nemám moc kámošek, mám jenom jednu který bych mohla něco říct, ale většinou mám problém svěřovat se někomu s něčim protože mám pocit že to stejně nikoho nezajímá. nejvíc toho asi řeknu svojí kámošce přes internet, tý jsem toho řekla už opravdu hodně. A známky na výzu? Ani mi nemluv. :/ Teď jsem měla co dělat abych nepropadla, tak snad nepropadnu..všchno jsem se snažila vytáhnout aspoń na ty čtyřky.. Mam teď celkově nějaký špatný a divný období.
Snad bude líp, přeju ti to. ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama