stres .

12. june 2011 at 20:50 |  diary - k .

Tento článek bude krátký, nechci aby tu byl pořád ten předchozí. Strašně se bojím zítřku, bojím se, že to nezvládnu :( Víte, já sem si totiž uvědomila, že většina mého chování se odvíjí od toho, abych nezklamala rodiče. O dobré známky bojuji hlavně kvůli tomu, nikdy jsem nepřišla domů na mol opilá - také kvůli tomu. Jenže já jsem prostě taková. Jim jsem to neřekla, oni o tom neví, o tom, co cítím, o tom, co jsem vám tu teď napsala. Nechci aby si dělali výčitky. Jsem malé děcko, no a? Já nedokážu vědomě někomu ublížit, prostě jsem od narození 'dobrá duše' a dost negativně se mi to vrací. Už několikrát jsem kvůli tomuhle udělala tolik věcí, kterých jsem potom (některých až doteď) litovala.. Ale už pryč od tohohle.. Ani nevíte, jak se těšim na pátek, 13:15 (páni, doufám, že se nic nestane, abych to nezakřikla) ! Kolem jedenácté totiž musí být uzavřené známky, napsané v bakalářích. A v těch čtvrt na dvě nám končí škola, sice tam budeme chodit až do konce června, ale už se nebude známkovat. Já sem teď tak ve stresu, že se divím, že z toho neplešatím. :) Achjo, já se vážně bojím zítřku (páni, dělám jako kdyby to byla maturita) .. Doufejte se mnou, že to zvládnu :)

xoxo K. <3
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Elena Bell <3 Elena Bell <3 | Web | 13. june 2011 at 13:01 | React

přeju hodně štěstí ať to zvládneš, jedno vysvědčení není všechno, vaši by to určitě zkousli, tak nemysli na nejhorší a třeba si ty čtverky spravíš, určitě jo ^^

2 Mandy Mandy | Web | 13. june 2011 at 16:14 | React

Určitě to zvládneš,ale co třeba zkusit to říct rodičům?Já to takhle v sobě všechno dusila a nedopadlo to moc dobře......Ale i tak,škola přece neni to nejdůležitější na světě,) záleží spíš na tom,jak se umíš prosadit,než jak tě ohodnotila učitelka, zvlášť když ty známky nejsou pořád objektivní.
A máme něco společnýho-taky jsem odmala dobrá duše,a vůbec se mi to nevyplácí;((

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama