August 2012

26.8. 12'

26. august 2012 at 21:37 | Silvinka |  diary - s .
Jsem divná. Čím víc se blíží škola, tím víc se sleduju a tím víc na sobě hledám chyby a bojím se 3. září. Dokonce jsem už měla noční můru z toho novýho kolektivu. Když ale ty holky fakt hrozně řeší vzhled a ne povahu, já vím že mě budou hned pomlouvat, nejsem žádná kráska.. Navíc jsem dneska onemocněla a padly mi plány. Aspoň, že to počasí je fajn, 20 stupňů, fouká, prší.. tohle já přímo miluju!! Zítra jsem měla jet do té knihovny a kvůli nemoci nemůžu, tak jsem si to o měsíc prodloužila, dívala jsem se na filmy a vlastně celý den jsem ležela, stahovala písničky, pak trochu uklízela.. Mamka není celý den doma, pes spí, takže zase den na pohodu, samozřejmě až na to, že se necítím moc dobře. :( Bože, za týden touhle dobou.. ne dobře, už na to nebudu myslet a nebudu o tom ani psát! :D Teď tu popíjím čaj, píšu si s miláčkem, kterej sedí v čajovně, jak moc si chybíme a poslouchám při tom smutný písničky, zase depkařím. :D -.- Dneska jsem si taky mazala přátele na facebooku, nechápu jak jsem tam mohla mít lidi který neznám nebo je znám třeba jenom z vidění, k čemu to je? Moji kamarádi mají třeba 500 a víc přátel, ale proč? Aby uháněli lajky u foteček a statusků? Jo, z toho jsem už asi vyrostla. :D Nesnáším tyhle lidi co žijí jenom facebookem, mě stačí mých 140 přátel se kterýma si jednou za čas napíšu a nebo s nima jdu ven, nechci dalších 400 přátel po celý republice, s kterýma se nikdy neuvidím, vždyť to ani není pravý přátelství. Nejsou tu pro vás pořád, nejsou vám na blízku, nemůžete jim zavolat, říct že vás něco trápí a oni za váma nemůžu přijít, obejmout vás a říct 'to bude dobrý'. Tím virtuálním přátelstvím akorát ztrácí čas a hlavně reálné přátele.. Aaa už jsem dopila čaj, jdu si znova dolít. :D Co bych vám ještě řekla, teď se koukám na akvárko na stole, kde mi před asi dvěma týdny umřela rybka, musím si koupit novou. :D:) Ryba a pes jsou nejlepší domácí zvířata mimochodem! Ikdyž to je asi věc názoru. :D No nic, dopiju čaj a jdu zase odpočívat.


24.8. 12'

24. august 2012 at 21:30 | Silvinka |  diary - s .
Spaní je to nejlepší co jsem dneska mohla udělat! Mám poslední dobou hroznej spánek v noci, tak jsem to všechno dohnala přes den. Jo vlastně nemám moc o čem psát, fakt jsem většinu dne prospala. :D Konečně se zlepšilo počasí. (spíš zhoršilo - je zataženo, fouká, prší ale tohle miluju, takže pro mě je to zlepšení :D) Jsem celý den sama doma, hezky jsem si uklidila, poslouchala skladby na klavír, popíjela čaj, dala pleťovou masku, takovej relax. :) Zítra to bude asi obdobný, jenom si navíc dočtu knížku, kterou už musím jet v pondělí vrátit. Škola už za devět dní, achjo achjo, ale musím to brát pozitivně! Uvidím se víc s mým klukem, budu jezdit do města kde bydlí do knihovny se učit, nebo to aspoň bude záminka pro mámu aby mě tam pustila a budu s ním. :D Moc se nevidíme, tak vždycky po dvou, třech dnech.. :( Včera jsem si stáhla film, tak se jdu na něj kouknout a usnout u něj. :) Tak zas někdy, pac a pusu, dobrou noc!


23.8. 12'

23. august 2012 at 22:34 | Silvinka |  diary - s .
Po sedmi měsících (jestli dobře počítám) vás tu zdravím. :D Naposled jsem psala v lednu, to to letí.. za tu dobu se stalo tolik věcí. Jako například konečně jsem dokončila základku (zcela normální věc, ale v mým případě je to úspěch :D:D) a teď v pondělí (20.8.) jsem byla s mamkou podepsat papíry do školy, že přestupuju na jiný obor, nedělala jsem ani přijímačky. :) Už ani nemám černý vlasy, odbarvila jsem se a v září už snad budu mít svojí krásně hnědou, je to na dlouho než se k tomu dokopu, samý odbarvování, barvení a moje vlasy vůbec nechtějí spolupracovat. -.- Taky mám nový vztah, takový miláček to je.. nekouří, nepije, je chytrej, hodnej, hezkej, nechápu jak zrovna já můžu mít někoho takovýho. :D Jsem šťastná jako nikdy! Málem jsem zapomněla, mám i nový pokoj. :) Po asi deseti letech. :D Nový zdi, koberec, nábytek, všechno. :) Joo v tomhle se bude krásně učit, budu mít zaručeně samé jedničky. :D Už za deset dní! Panebože jak já tam nechci.. jsem se dozvěděla, kdo všechno tam pujde. Všechny děvky, feťačky, namyšlený krávy z našeho města, nejhorší ročník, už vidím jak mě hned po prvním dni budou pomlouvat protože nejsem jako ony. :/ Ale tak nebudu je řešit, budu tam mít dvě normální kamarádky a spoustu kamarádů z jiných tříd.. to nějak přežiju. :D V pondělí jsem si udělala radost, koupila jsem si novou krásnou kabelku do školy a termohrnek, budu si každý den dělat hezky čajík. :) :D A taky jsem si řekla že budu teď chodit brzo spát a brzo vstávat, abych zase první školní den nezaspala, minulý rok se mi to povedlo. :D Ikdyž dneska to na brzký spaní nevypadá no, ale tak v těch jedenáct to pujdu zalomit. Těšte se (haha, kdo se na moje kecy může těšit) teď budu psát zase často. :)
Tak dobrou noc*